İSTANBUL
İNŞAATÇILAR ve MÜTEAHHİTLER DERNEĞİ
ANASAYFA            HAKKIMIZDA             YÖNETİM KURULU         DERNEK TÜZÜĞÜ  
 
DERNEĞİN AMACI 
FAALİYET RAPORU
MEVZUAT 
ÜYELERİMİZ 
ÜYELİK FORMU
S.S.S
İLETİŞİM 
 
 
 
BİLİYORMUYDUNUZ?
 
 

Reklam Vermek
İçin Tıklayın

 
 
   
 

 

 

HAKKIMIZDA

   İstanbul İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği, İİMDER, 1971 yılında sektöründe problemler ve sıkıntılar yaşayan inşaatçılar ve müteahhitler tarafından bu sorunlara çözüm bulmak ve sektördeki diğer meslektaşlarıyla dayanışma halinde olarak onlara yardımcı olabilmek maksadıyla kurulmuştur. Sektörle ilgili konularda gerek üyelerinin gerekse kamuoyunun bilinç ve bilgi düzeyini yükseltmek maksadıyla dünden bugüne çeşitli çalışmalar içerisinde olan derneğimiz, toplum, çevre ve yaşam alanları arasındaki ilişkinin saygılı bir biçimde gelişmesini gerçekleştirmeyi amaçları arasında görmektedir.

   27 yıldır bu amaçlara uygun hareket eden derneğimiz, 850’ye varan ve gün geçtikçe artan üye sayısıyla toplumda söz sahibi bir konuma ulaşmış, kurduğu ve geliştirdiği dayanışma bilinci ile üyelerinin ve diğer kurumların takdir ettiği bir kuruluş olmuştur.

 

MİSYONUMUZ

   Üyelerimizin yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerinden yararlanarak, Türkiye’mizin hemen her konuda olduğu gibi inşaat ve taahhüt sektöründe de lokomotif şehri olan dünya başkenti İstanbul’da faaliyet gösteren inşaat ve müteahhitlik firmalarını çağın ekonomik ve teknolojik seviyesine ulaştıracak çalışmalar yapmak ve bu çalışmalarla sektörün yurt genelindeki diğer firmalarına yön vermek, onlara yardımcı olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

   İnşaat ve taahhüt sektöründe yaşanan sıkıntı ve problemleri üyelerinin ve toplumun ortak yararları doğrultusunda çözen, çözümler üreten, kurduğu kurumsal ve sosyal ilişkilerle kamuda saygın bir kimliğe ve söze sahip bir kuruluş olmaktır.

 

 

 

© İstanbul İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği, 2008
Cumhuriyet Caddesi Saray Apt. No:34/1 Üsküdar,İstanbul TÜRKİYE
Tel : (216) 532 62 10 Faks: (216) 310 81 93  e-posta :
info@iimder.org

© Yaşlak Tasarım Hizmetleri, 2008